KONST / Litografier / Färglitografi 12735084
nr 1273 5084
Gunnar Stålbrand
(1925-2006), Sverige
Färglitografi, Gunnar Stålbrand (f. 1925), Sverige. Stockholm. Signerad, numrerad 59/150. Motivet: 37x43 cm
Gunnar Stålbrand, svensk tecknare och målare född i Stockholm 1925, död 2006 .
måndag 2 september 2019
kl 18:41:39
Gunnar Stålbrand
Läs mer om Gunnar Stålbrand